Apie mus

Esame jauna, ambicinga gamybinė įmonė.

Mūsų gamykla yra įsikūrusi Ukrainoje, Užkarpatės regione. Gaminame aukščiausios kokybės 100% ekologiškas vienos juostos trijų sluoksnių parketlentes. Gamybos patalpos, esančios arti žaliavų bazės, suteikia galimybę iš karto pasirinkti aukščiausios kokybės medieną ir toliau ją perdirbti į gatavą produktą. Aukštą kokybę ir 100% ekologiškumą užtikrina mūsų naudojami sertifikuoti klijai KIILTO (Suomija). Aliejavimui ir vaškavimui naudojame Vokietijos gamintojo OSMO produkciją.

Investuojame į pažangius įrengimus bei modernias technologijas. Esаme žinomi kaip “premium” klasės parketlenčių gamintojai. Galime įgyvendinti reikliausius klientų poreikius, garantuodami pačią aukščiausią gamiminių kokybę ir produkcijos ilgaamžiškumą.

Gamybos potencialas leidžia mums pagaminti 20 000 m2 aukščiausios kokybės gatavos produkcijos.

Skiriame ypatingą dėmesį kokybei kiekviename gamybos etape, todėl klientams siūlomi tik aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino trisluoksnės ąžuolinės parketlentės.

Gamybos ceche dirba labai profesionalūs darbuotojai, kurių kiekvienas yra specialistas ir turi ilgametę patirtį gamyboje.

Apžiūrėkite Grindis Gyvai Salone Kaune, Raudondvario pl. 150 arba Vilniuje, S. Žukausko g. 43.