Esame jauna, ambicinga gamybinė įmonė.

Gaminame aukščiausios kokybės, ekologiškas trisluoksnes parketlentes. Mūsų gamykla įsikūrusi Užkarpatės regione, Ukrainoje. Nuolat kontroliuojame gamyboje naudojamų žaliavų parinkimo procesą, atrenkame tik aukščiausios kokybės medieną. Nepriekaištingą kokybę ir 100% ekologiškumą užtikrina gamyboje naudojami sertifikuoti KIILTO (Suomija) klijai. Aliejavimui ir vaškavimui naudojame vokiečių gamintojo OSMO produkciją.

Investuojame į techniškai pažangius įrengimus bei modernias technologijas ir esаme žinomi kaip “premium” klasės parketlenčių gamintojai. Galime įgyvendinti reikliausių klientų poreikius, garantuodami pačią aukščiausią gaminių kokybę ir produkcijos ilgaamžiškumą.

Gamybos potencialas leidžia mums pagaminti 20 000 m2 aukščiausios kokybės gatavos produkcijos.

Skiriame ypatingą dėmesį produkcijos kokybei kiekviename gamybos etape, todėl klientams siūlome tik aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino trisluoksnes ąžuolines parketlentes. Kokybę užtikriname visos gamybos metu: nuo medienos atrinkimo ir pristatymo į gamyklą iki ypatingai tikslių parketlenčių paruošimo ciklų – kraštinių formavimo, medienos šukavimo, padengimo alyva bei pageidaujamu atspalviu.

Gamykloje dirba tik profesionalai, kurių kiekvienas tikras savo srities specialistas ir turi ilgametę patirtį tokio pobūdžio gamyboje.

Apžiūrėti, pasitarti ir išsirinkti Jums patikusias grindis galite mūsų salonuose: S.Žukausko g. 43, Vilniuje ir K. Baršausko g. 67, Kaune.

Kodėl verta rinktis mus?

Gaminama produkcija pasižymi aukšta kokybe ir atitinka visus standartus,  bei reikalavimus.

Klientų poreikio išgryninimas.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite apsipirkti Jums patogų laiką.

Grindų daililenčių gamyba ir didmeninė, mažmeninė prekyba.

Mūsų darbo laikas
Pirmadienis: 10-18val.
Antradienis: 10-18val.
Trečiadienis: 10-18val.
Ketvirtadienis: 10-18val.
Penktadienis: 10-18val.
Šeštadienis: 10-15val.
Sekmadienis: Nedirbame
Turite klausimų ?

Mielai atsakysime : info@grinducentras.lt

Mūsų telefonas : +370-690-00678

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Pageidavimų sąrašas

Recently Viewed

Close

Smagu tave pamatyti čia!

Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami siekiant palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų privatumo politikoje.

Jau turite sąskaitą?

Uždaryti

Kategorijos

EnglishLithuanianRussian