Apie mus – Grinducentras.lt

Esame jauna, ambicinga gamybinė įmonė.

Esame ambicinga ir pažangi įmonė. Siekiame savo klientams teikti aukščiausios kokybės produktą. Įkūrėme savo gamyklą Ukrainoje, Užkarpatės rajone, tai mums suteikė galimybę, viso gamybinio proceso metu užtikrinti tik geriausių žaliavų atrinkimą ir nepriekaištingą jų paruošimą. Mūsų parketlentės yra trijų sluoksnių, gaminamos iš aukščiausios kokybės ąžuolo medienos. Jų viršutinį sluoksnį sudaro ąžuolo lamelė, kuri garantuoja grindų ilgaamžiškumą ir komfortą jomis vaikštant. Visų gamybos etapų metu, naudojame pažangią techniką, kurios dėka, išgauname parketlenčių tvirtumą ir kokybę. Mūsų parketas pasižymi ne tik patvarumu, bet ir ekologija, norime išsaugoti gamtą, bet tuo pačiu ir suteikti savo klientams galimybę namus puošti natūraliomis grindimis. Atrinkome beveik 30 spalvų, iš kurių pasirinkti pavyks kiekvienam, ieškančiam spalvos net išskirtiniausiu dizainu pasižyminčioms erdvėms.

Esame žinomi kaip ,,Premium” klasės gamintojai

Esame žinomi kaip ,,Premium” klasės gamintojai, todėl nuolat investuojame į savo techniką, siekdami aukščiausių rezultatų. Norime klientui užtikrinti paslaugos kokybę bei suteikiame visą reikalingą informaciją apie produktą ir jo priežiūrą. Gamyboje naudojame sertifikuotus KIILTO (Suomija) klijus. Aliejavimui ir vaškavimui naudojame vokiečių gamintojo OSMO produkciją.

Suprasdami kliento poreikius į savo paslaugų spektrą įtraukėme ir durų bei laiptų gamybą. Šias paslaugas atliekame pagal individualius matmenis.

Mūsų darbo laikas
Pirmadienis: 10-18val.
Antradienis: 10-18val.
Trečiadienis: 10-18val.
Ketvirtadienis: 10-18val.
Penktadienis: 10-18val.
Šeštadienis: 10-15val.
Sekmadienis: Nedirbame
Turite klausimų ?

Mielai atsakysime : info@grinducentras.lt

Mūsų telefonas : +370-690-00678

Please install "Smash Balloon Instagram Feed" plugin to use this feature.
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Recently Viewed

Close

Smagu tave pamatyti čia!

Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami siekiant palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų privatumo politikoje.

Jau turite sąskaitą?

Uždaryti

Kategorijos