Vinilinė grindų dangaa – Grinducentras.lt

Vinilinė grindų danga

Ši išskirtinė danga, pagaminta iš 70% natūralios uolienos, yra puikus sprendimas ieškantiems tvirtų  ir jokio papildomo garso, jomis vaikštant, neskleidžiančių grindų. Ši danga puikiai tinka šildomoms grindims nes yra pralaidi šilumai. Itin patvarus viršutinis sluoksnis ne tik puikiai atitinka natūralios medienos grožį bet ir užtikrina atsparumą susidėvėjimui.

Į mūsų vinilių plokščių sandarą jau integruotas pakloto sluoksnis todėl juo rūpintis nereikės. Ši danga priklauso AC5 atsparumo klasei, todėl yra itin atspari smūgiams ir pažeidimams. Dėl šios priežasties tokios grindys puikiai tinka namams, kuriuose auga vaikai ar gyvūnai. Šios klasės vinilą taip pat galima naudoti didelėse, viešo naudojimo patalpose, dėl plokštėje integruoto izoliacinio sluoksnio. Patogus ir greitas montavimas bei išskirtinai aukšta kokybė ir atsparumas susidėvėjimui – tai grindys, kurios atitiks visus jūsų lūkesčius!

Savo ,,Wood“ kolekcijoje turime net 11 spalvų, iš kurių pavyks išsirinkti kiekvienam!

——————————

Vinilo lentos matmenys:

  • Ilgis: 1500mm
  • Plotis: 200mm
  • Storis: 6mm
  • Klasė: AC5
[instagram-feed feed=1]
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Recently Viewed

Close

Smagu tave pamatyti čia!

Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami siekiant palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų privatumo politikoje.

Jau turite sąskaitą?

Uždaryti

Kategorijos